יום ש', יט’ בניסן תשע”ד
דף הבית מקצועות לימוד מרחבי הכיתות חדר מורים יצירת קשר
 
היום, יום ג' ה 25.2 מתקיים בערב בין השעות 15:00 ל 21:00 תרגיל למידה בחירום.
קרא עוד...
נתינה ושמחה אדר הוא חודש שהשמחה טבועה בו בשל ימי הפורים החלים בו ומהיותו חודש המבשר את המעבר מעונת החורף לעונת האביב . חודש אדר מזמין אותנו להמשיך ולהאיר את ערך הנתינה ולחוות את תחושת השמחה המתלווה אליה.
קרא עוד...
בחודש זה נמשיך להאזין למוסיקה הלטינית שהחלה בספרד. נטייל בארגנטינה מולדת הטנגו ובברזיל מולדת הסמבה. נקשיב לפיאצולה (סוג של אקרדיון) שתרקיד את נשמתנו וננוע בקצב הטנגו . זה הזמן להורים לשים מוסיקה ולרקוד עם הילדים. נסיים עם חג פורים באווירת הקרנבל שברחובות ריו-דה ז'אנרו. לאחר פורים נרחיק לרוסיה ונסרוק את מרחבי צליליה החל משירי הצבא האדום, שירי פולקלור, מוסיקה קלאסית עם צ'ייקובסקי ונסיים את החודש בשירים עבריים שהחלו דרכם כשירים רוסיים.
קרא עוד...
ביום שישי, ה 7.2 העביר נתי בר נתן, אביו של תלמיד מכיתת אלמוג, קונסול ישראל באתיופיה הרצאה לילדי בית הספר על תפקידו וחוויותיו כקונסול ישראל באתיופיה.
קרא עוד...
קליפ לציון השלמת המרכז החינוכי המשולב יחד מודיעין -גוונים, קריית לגסי הריטג', ט"ו בשבט תשע"ג. 'יחד מודיעין' הנה עמותה חינוכית קהילתית למשפחות ממגוון של אורחות חיים יהודיים הפועלת בשיתוף עם רשת 'מיתרים'. המרכז החינוכי כולל בתוכו גנים, בית הספר היסודי הניסויי 'יחד', תיכון שש שנתי 'יחד' ואת ביה"ס 'גוונים' לחינוך מיוחד.
קרא עוד...
תלמידי החטיבה התנסו בציורי קומיקס, בעקבות "הספר הגדול לציור וקומיקס" של אור רייכרט
קרא עוד...
מידעון הספריה מתאר בקצרה את אירועי הספרייה
קרא עוד...
בשיעורי תזונה אנו לומדים על חשיבות המזון הבריא ותרומתו לגוף האדם
קרא עוד...
בסטודיו "בגוון אחר" אנו מעצבים ומייצרים מוצרים שימושיים במגוון חומרים וטכניקות. אנו משתדלים לשלב בכל מוצר חומרים בשימוש חוזר, כחלק מהתפיסה האקולוגית של בית הספר.
קרא עוד...
לפני כ-6 שנים הגשמנו את חלום הקמת המקהלה שלנו.
קרא עוד...
בפורום זה תוכלו לשאול שאלות להעלות הצעות ולתת עצות וטיפים בנושאים שונים
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
למידה בשעת חירום
דבר המנהלת
דף החודש
מוסיקה על הבוקר
גוונים
גלריית תמונות
ספריית גוונים
המטבח של אוולין
פינת החי
סטודיו בגוון אחר
מקהלת גוונים
פורום תלמידים
סיפור שבועי
חיפוש באתר